- CRG0805J100K
CRG0805J100K
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 0805 - 100 Kohm (+/-) 5% - 1/8 W - 150V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Description