Search Keywords: CRG0603F91K
  • Part No:
    CRG0603F91K
  • COO:
    TH
  • Resistance Value:
    91 KOhm
  • Tolerance:
    1 %
  • Case Size:
    0603
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C