Search Keywords: CRG0603F4K75
  • Part No:
    CRG0603F4K75
  • COO:
    US
  • Resistance Value:
    4.75 KOhm
  • Tolerance:
    111364%
  • Case Size:
  • Temperature Coefficient:
    ±100ppm/ °C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C