- CRG0603F3K16
CRG0603F3K16
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 0603 - 3.16 Kohm (+/-) 1% - 1/10 W - 75V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description