- CRG0402J2K2
CRG0402J2K2
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 0402 - 2.2 Kohm (+/-) 5% - 1/16 W - 50V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Description