- CRG0201F8K66
CRG0201F8K66
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 0201 - 8.66 Kohm (+/-) 1% - 1/20 W - 25V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description