- CRG0201F178R
CRG0201F178R
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 0201 - 178 ohm (+/-) 1% - 1/20 W - 25V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description