- CPF1206B36RE1
CPF1206B36RE1
TE Connectivity / Neohm Brand
Thin Film Resistor - SMD 1206 - 36 ohm (+/-) 0.1% - 1/8 W - 150V - TCR (+/-) 25ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description