- CPF0805B7R32E
CPF0805B7R32E
TE Connectivity / Neohm Brand
Thin Film Resistor - SMD 0805 - 7.32 ohm (+/-) 0.1% - 1/10 W - 100V - TCR (+/-) 25ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description