- CPF0805B75RE
CPF0805B75RE
TE Connectivity / Neohm Brand
Thin Film Resistor - SMD 0805 - 75 ohm (+/-) 0.1% - 1/10 W - 100V - TCR (+/-) 25ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Reel 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明