- CPF0805B665KE1
CPF0805B665KE1
TE Connectivity / Neohm Brand
Thin Film Resistor - SMD 0805 - 665 Kohm (+/-) 0.1% - 1/10 W - 100V - TCR (+/-) 25ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description