Search Keywords: CPF0805B27KE1
  • Part No:
    CPF0805B27KE1
  • COO:
    TW
  • Resistance Value:
    27 KOhm
  • Tolerance:
    0.1 %
  • Case Size:
    0805
  • Temperature Coefficient:
    ±25 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C