- CPF0805B1K87E1
CPF0805B1K87E1
TE Connectivity / Neohm Brand
Thin Film Resistor - SMD 0805 - 1.87 Kohm (+/-) 0.1% - 1/10 W - 100V - TCR (+/-) 25ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description