- CPF0603F8K45C1
CPF0603F8K45C1
TE Connectivity / Neohm Brand
Thin Film Resistor - SMD 0603 - 8.45 Kohm (+/-) 1% - 1/16 W - 50V - TCR (+/-) 50ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Pack Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description