- CPF0603F82K5C1
CPF0603F82K5C1
TE Connectivity / Neohm Brand
Thin Film Resistor - SMD 0603 - 82.5 Kohm (+/-) 1% - 1/16 W - 50V - TCR (+/-) 50ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description