Search Keywords: CPF0603F2K67C1
  • Part No:
    CPF0603F2K67C1
  • Resistance Value:
    2.67 KOhm
  • Tolerance:
    111364%
  • Case Size:
  • Temperature Coefficient:
    ±50 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C