Search Keywords: CPF0603F1K33C1
  • Part No:
    CPF0603F1K33C1
  • Resistance Value:
    1.33 KOhm
  • Tolerance:
    111364%
  • Case Size:
  • Temperature Coefficient:
    ±50 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C