- CPF0603F15KC1
CPF0603F15KC1
TE Connectivity / Neohm Brand
Thin Film Resistor - SMD 0603 - 15 Kohm (+/-) 1% - 1/16 W - 50V - TCR (+/-) 50ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description