Search Keywords: CPF0603F14K7C1
  • Part No:
    CPF0603F14K7C1
  • Resistance Value:
    14.7 KOhm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±50 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C