- CPF0603B4R7E1
CPF0603B4R7E1
TE Connectivity / Neohm Brand
Thin Film Resistor - SMD 0603 - 4.7 ohm (+/-) 0.1% - 1/16 W - 50V - TCR (+/-) 25ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description