Search Keywords: CPF0603B20R5E1
  • Part No:
    CPF0603B20R5E1
  • Resistance Value:
    20.5 Ohm
  • Tolerance:
    0.111364%
  • Case Size:
  • Temperature Coefficient:
    ±25 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C