- CPF0603B165KE
CPF0603B165KE
TE Connectivity / Neohm Brand
Thin Film Resistor - SMD 0603 - 165 Kohm (+/-) 0.1% - 1/16 W - 50V - TCR (+/-) 25ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description