- CPF0402F10KC1
CPF0402F10KC1
TE Connectivity / Neohm Brand
Thin Film Resistor - SMD 0402 - 10 Kohm (+/-) 1% - 1/16 W - 25V - TCR (+/-) 50ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description