Search Keywords: CPF0402B18K7E1
  • Part No:
    CPF0402B18K7E1
  • Resistance Value:
    18.7 KOhm
  • Tolerance:
    0.1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±25 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C