- CPF0402B10R5E1
CPF0402B10R5E1
TE Connectivity / Neohm Brand
Thin Film Resistor - SMD 0402 - 10.5 ohm (+/-) 0.1% - 1/16 W - 25V - TCR (+/-) 25ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description