- CPF0201D274RE1
CPF0201D274RE1
TE Connectivity / Neohm Brand
Thin Film Resistor - SMD 0201 - 274 ohm (+/-) 0.5% - 1/32 W - 15V - TCR (+/-) 25ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description