- CPF0201D267RE1
CPF0201D267RE1
TE Connectivity / Neohm Brand
Thin Film Resistor - SMD 0201 - 267 ohm (+/-) 0.5% - 1/32 W - 15V - TCR (+/-) 25ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description