- CPF0201D12K1C1
CPF0201D12K1C1
TE Connectivity / Neohm Brand
Thin Film Resistor - SMD 0201 - 12.1 Kohm (+/-) 0.5% - 1/32 W - 15V - TCR (+/-) 50ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description