Search Keywords: CFR50J750R
  • Part No:
    CFR50J750R
    EAR99
    3000
  • Power Rating:
    0.5 (1/2) W
  • Resistance Value:
    750 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    -450 to 0 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C
  • Packaging:
    Ammo
  • Dimension:
    9 x 3 mm