- CFR50J5K1
CFR50J5K1
TE Connectivity / Neohm Brand
Thin Film Resistor - 5.1 Kohm (+/-) 5% - 0.5W - 350V - Through Hole - -55°C to +155°C - Ammo Box
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Pack Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description