- CFR50J1K3
CFR50J1K3
TE Connectivity / Neohm Brand
Thin Film Resistor - 1.3 Kohm (+/-) 5% - 0.5W - 350V - Through Hole - -55°C to +155°C - Ammo Box
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description