- CFR50J150R
CFR50J150R
TE Connectivity / Neohm Brand
Thin Film Resistor - 150 ohm (+/-) 5% - 0.5W - 350V - Through Hole - -55°C to +155°C - Ammo Box
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description