CFR50J120KJIT
CFR50J120KJIT
TE Connectivity / Neohm Brand
In Stock: 6,000
Minimum Order: 3,000
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
Thin Film Resistor - 120 Kohm (+/-) 5% - 0.5W - 350V - Through Hole - -55°C to +155°C - Ammo Box
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +