- CFR25J39R
CFR25J39R
TE Connectivity / Neohm Brand
Thin Film Resistor - 39 ohm (+/-) 5% - 0.33W - 250V - Through Hole - -55°C to +155°C - Ammo Box
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description