Search Keywords: CFR25J330K
  • Part No:
    CFR25J330K
    EAR99
    4000
  • Power Rating:
    0.33 (1/3) W
  • Resistance Value:
    330 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    -1200 to 0 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C
  • Packaging:
    Ammo Pack
  • Dimension:
    6.8 x 2.5 mm