- CFR200J18K
CFR200J18K
TE Connectivity / Neohm Brand
Thin Film Resistor - 18 Kohm (+/-) 5% - 2W - 500V - Through Hole - -55°C to +155°C - Ammo Box
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description