- CFR200J15R
CFR200J15R
TE Connectivity / Neohm Brand
Thin Film Resistor - 15 ohm (+/-) 5% - 2W - 500V - Through Hole - -55°C to +155°C - Ammo Box
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: CFR200J15R
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:TE Connectivity / Neohm Brand
Part No:CFR200J15R
Alias/AKA:1-1623929-1
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8533100065
COO:TH
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1000
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
In Stock:
900
Ships today, if you order in
Buy all 900 in-stock or the regular minimum order quantity of 1000