- CFR16J470K
CFR16J470K
TE Connectivity / Neohm Brand
Thin Film Resistor - 470 Kohm (+/-) 5% - 0.25W - 200V - Through Hole - -55°C to +155°C - Ammo Box
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Product Highlights:
- CFR16 Series
- Resistance Selection = K ?
- Resistance = 470K ?
- Power Rating = .25 W
- Tolerance = 5 %