- CFR16J1R5
CFR16J1R5
TE Connectivity / Neohm Brand
Thin Film Resistor - 1.5 ohm (+/-) 5% - 0.25W - 200V - Through Hole - -55°C to +155°C - Ammo Box
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description