- CFR16J10R
CFR16J10R
TE Connectivity / Neohm Brand
Thin Film Resistor - 10 ohm (+/-) 5% - 0.25W - 200V - Through Hole - -55°C to +155°C - Ammo Box
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description