- CFR100G56R
CFR100G56R
TE Connectivity / Neohm Brand
Thin Film Resistor - 56 ohm (+/-) 2% - 1W - 500V -Through Hole - -55°C to +155°C - Ammo Box
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description