- QCM044SC2DC006P
QCM044SC2DC006P
TE Connectivity / Nanonics Brand
Cable Assembly Quick Disconnect 0.15m 30AWG 44 POS Circular RCP
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Pack Packaging
Description
Product Highlights:
- Preloaded
- Connector Style = Receptacle
- 44 Positions
- With Environmental Protection
- Wire Size = 30 AWG mm² [AWG]