- RP73PF2A9K53BTDF
RP73PF2A9K53BTDF
TE Connectivity / Holsworthy Brand
Res Thin Film 0805 9.53K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) A±25ppm/A°C Pad SMD Medical T/R
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description