- RP73PF2A2K49BTDF
RP73PF2A2K49BTDF
TE Connectivity / Holsworthy Brand
Res Thin Film 0805 2.49K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) A±25ppm/A°C Pad SMD Medical T/R
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Description