Search Keywords: RP73PF1J34RBTDF
  • Part No:
    RP73PF1J34RBTDF
  • Resistance Value:
    34 Ohm
  • Power Rating:
    0.167 W
  • Tolerance:
    0.1 %
  • Case Size:
    0603
  • Temperature Coefficient:
    ±25 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C