Search Keywords: RP73D2B49R9BTG
  • Part No:
    RP73D2B49R9BTG
  • Resistance Value:
    49.9 Ohm
  • Tolerance:
    0.1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±15 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C