Search Keywords: RP73D2B25K5BTG
  • Part No:
    RP73D2B25K5BTG
  • Resistance Value:
    25.5 KOhm
  • Tolerance:
    0.1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±15 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C