Search Keywords: RN73C2A523RBTG
  • Part No:
    RN73C2A523RBTG
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    250
  • Resistance Value:
    523 Ohm
  • Tolerance:
    0.1 %
  • Case Size:
    0805
  • Temperature Coefficient:
    ±10 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C