Search Keywords: RN73C2A14R3BTDF
  • Part No:
    RN73C2A14R3BTDF
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Resistance Value:
    14.3 Ohm
  • Power Rating:
    0.1 (1/10) W
  • Tolerance:
    0.111364%
  • Case Size:
  • Temperature Coefficient:
    ±10 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C