Search Keywords: RN73C1J31R6BTDF
  • Part No:
    RN73C1J31R6BTDF
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Resistance Value:
    31.6 Ohm
  • Tolerance:
    0.111364%
  • Case Size:
  • Temperature Coefficient:
    ±10 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C